vesti24.mk

Tag : дијамантски

ЗАБАВА

ФОТО: Интернетот полуде по „дијамантскиот авион“ на „Emirates“

admin
Авиокомпанијата „Emirates Airline“ го збуни интернетот со фотографија на која еден од нејзините авиони е опточен со дијаманти. Во објавата на Twitter со наслов „Ви...