vesti24.mk

Tag : Ди-џеј Калед

ЖИВОТ

Се појавила во секси капут без градник, а потоа се соблекла и со жешки пози ја запалила сцената на доделувањата на Греми наградите

Ferad Aruc
Поп ѕвездата од Барбадос заблескала во розов костим со потписот на Адам Селман, а пред тоа носела капут со потписот на Александер Ваутхиер. Престижните доделувања...