vesti24.mk

Tag : дланка

ЗАБАВА

Ја имаат само вистинските среќници: Дали на вашата рака ја има линијата на ангелот чувар? (ФОТО)

admin
Постои мислење дека личноста која на својата дланка поседува линија што е паралелна со линијата на животот е неверојатно среќна. Несреќите секогаш ќе ја заобиколуваат,...