vesti24.mk

Tag : ДМ дрогерија

ЗАБАВА

Овој тинејџер е најмладиот милијардер на светот, дознајте за кого станува збор

admin
18-годишен тинејџер од Германија стана најмладиот милијардер на светот, според најновиот список на милијардери кој го објави Форбс. Кевин Дејвид Леман вреди 3,3 милијарди долари откако...