vesti24.mk

Tag : дневен хороскоп

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Близнаците почнуваат бизнис, Вагата во тешка депресија

admin
ОВЕН Ги договарате последните детали со странците врзани за почеток на нов проект. Имате силна желба за докажување и проектот да доживее успех. Брачниот партнер не...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Лавот уморен од обврските, Јарецот незаинтересиран за емоции

admin
ОВЕН Се потпирате на интуицијата во текот на носење на нови одлуки и преговори. Брачниот партнер пробува да ве заинтересира, но не успева. Вас ве интересираат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Шкорпијата им се препушта на емоциите, Овенот незаинтересиран за брак

admin
ОВЕН Размислувате во правец на проширување на работата на странски пазар. Се ангажирате во правец на добивање информации што законото вели за такво нешто. Целосно сте...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Водолијата се чувствува моќно, Лавот го очекува нова понуда

admin
ОВЕН Одличен ден за разговор за одобрување на кредит, позајмица или наоѓање на спонзор. Се што е врзано за туѓи пари, ви оди од рака. Заинтересирани...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Лавот да не е горд на работа, Бикот да проработи на комуникацијата за да го сочува бракот

admin
ОВЕН Немојте да бидете брзи денеска. Полека, мирно решавајте ги проблемите. Колегите може да чекаат. Убав ден за љубов. Единствено внимавајте на мешање од страна. Не ги...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп- овој знак денеска има потреба од топол однос од партнерот, еве што ги очекува Биковите

admin
ОВЕН Работа: Мистериозни сте кога се работните планови во прашање. Ги криете од колегите за да не ви ги земат идеите. Љубов: Емотивни сте исполнети....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Близнаците бараат внимание од партнерот, Јарецот очекува пари но нема да ги добие

admin
ОВЕН Надворешен соработник ја прекинува сорабоката. Тоа сте го очекувале, па мирно ја прифаќате неговата одлука. Вљубени сте, а саканата личност е нервозна. Се обидувате...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Шкорпијата ужива во љубовта и страста, овие знаци се емотивно неисполнети

admin
ОВЕН Дискретно ги користите познанствата за добивање на информации. Тие ви се многу важни за понатамошниот развој на работата. Вљубени сте и презадоволни од врската. Свесни...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Водолијата се сомнева во партнерот, Ракот се плаши да остане сам

admin
ОВЕН Во односот со колегите недостасува сложување. Свесни правите некои отстапки затоа што немате сила за бесмислена конфронтација. Емотивно сте неисполнети. Партнерот не е заинтересиран за...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ракот во тајни планови со странци, Бикот љубоморен

admin
ОВЕН Односот со колегите е напнат. Резултатите на работа се лоши и меѓусебно се обвинувате едни на други. Задоволни сте од ова поле. Целата своја љубов...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Оваа работна недела овој знак ќе ја започне со чувствителни нерви, еве кој знак треба итно да посети лекар

admin
ОВЕН Работа: Под голем стрес сте на работа. Не само што имате проблеми за реализација на плановите, туку добивате лоши вести за финансиите. Љубов: Задоволни...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Овенот емотивно исполнет, Вагата очекува прилив на пари

admin
ОВЕН Имате впечаток дека колегите не ги разбираат вашите идеи, иако тие само ги сметаат дека се ризични. Емотивно сте исполнети. Посветете го слободното време на...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Лавот конечно ќе добие понуда која му одговара, Девицата нервозна

admin
ОВЕН Надредената личност е незадоволна од вашите резултати, а исто и вие. Јасно ви е дека некои промени се неопходни, но не сте сигурни какви. Имате...