vesti24.mk

Tag : дневен

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 14 февруари 2021: Што да очекуваат знаците од зодијакот денеска?

admin
ОВЕН Работа: Некои работни односи ќе мора да ги расчистите, особено ако се занимавате со приватен бизнис, затоа што партнерите ќе бараат многу. Љубов: Тајната...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Работа, љубов, здравје, што велат ѕвездите за секој хороскопски знак

admin
ОВЕН Работа: Ќе донесете некои многу значајни одлуки кои на долги патеки ќе се одразат на вашата кариера. Љубов: Можно е да не сте подготвени...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 22 октомври

admin
Овните се разочарани од љубовта, Близнаците се подготвени за драстични промени, Раковите ги очекува интересна љубовна приказна, Шкорпиите се тажни и разочарани. Прочитајте го дневниот...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 17 октомври

admin
Нова љубов за Близнаците и Стрелците, Биковите флертуваат, Рибите се сомничави. Прочитајте го дневниот хороскоп за 17 октомври. Овен На работа ве очекува продолжување на...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Дневен хороскоп за 15 октомври

admin
Биковите се подготвени за сериозна врска, нова љубов за Близнаците, Лавовите ги очекува професионален успех, Девиците се нетрпеливи, Стрелците ќе имаат средба со личност која...