vesti24.mk

Tag : дневник

ВЕСТИ

Мицкоски вечерва гостин во Дневникот на Сител телевизија

admin
Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва во 19:00 часот ќе гостува во Дневникот на Сител телевизија. -Вечерва во 19 часот гостувам во вестите на Сител...
ЗАБАВА

Соочена со смртта одлучила да помага на други: Знаела дека ќе умре, а нејзиниот дневник им помогнал на многу луѓе

admin
Цели 25 години, Малори Смит се борела против цистичната фиброза, болест чија основна карактеристика е создавање на густ секрет во сите делови на телото каде...
СВЕТ

А на разгледнице све беше убаво: Дневник на кумановец во Канада е вистински хит на интернет

Ferad Aruc
19 август: Уселисмо се у нашу нову куќу у Торонто. Сви смо среќни и узбудени. Овдека е такој убаво. Пуно паркови и зеленило. Може да замислу...