vesti24.mk

Tag : днк група

Uncategorized

Роденденски концерт на ДНК во „Метрополис“

admin
Панчо и Андреј од аренби-двоецот „ДНК“ официјално најавија дека нивниот голем славенички концерт, со кој одбележуваат 15-годишно постоење на македонската естрада, ќе се одржи на...