vesti24.mk

Tag : днк тест

ЗАБАВА

На својата девојка за роденден и купил ДНК-тест: Кога ги дознале резултатите морале да раскинат! (ВИДЕО)

admin
Една девојка од Америка откри дека излегува со братучед, откако тој и купи ДНК тест за роденден. Американката во снимките што ги објави на ТикТок...
Uncategorized

Роденденски концерт на ДНК во „Метрополис“

admin
Панчо и Андреј од аренби-двоецот „ДНК“ официјално најавија дека нивниот голем славенички концерт, со кој одбележуваат 15-годишно постоење на македонската естрада, ќе се одржи на...