vesti24.mk

Tag : добраќајка

Uncategorized

СООБРАЌАЈКА КАЈ ЗЕБРА: Возилото смачкано, возачот само чудо го спасило (ФОТО)

admin
Автомобилот удрил во дрво и целосно е уништен. Автомобил уништен до непрепознатливост се гледа на фотографиите објавени на социјалните мрежи, откако возачот ноќеска или рано...