vesti24.mk

Tag : Добрила Кацарска

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Здравковски: Кацарска е ангел чувар на Зоран Заев, помага секогаш кога ќе му загусти, а потоа добива награда

admin
На денешната седница на Собранието на Република Македонија се обрати пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Здравкоски кој се осврна на изборот на нов Уставен...
ВЕСТИ

ЛИДЕР: Кацарска ја одолговлекува постапката за нејзино разрешување! Какви докази има во предметот пред судски совет?

admin
Судијата Добрила Кацарска, според информации на Лидер, поднела барање да се одложи расправата за нејзино разрешување. Дали Судскиот совет ќе го прифати ова барање останува...