vesti24.mk

Tag : добри дол

ВЕСТИ

Приведен сопственик на ресторан во гостиварски Добри Дол, дозволил семејна веселба

admin
Сопственик на угостителки објект во гостиварското село Добри Дол, доцна полпаднево е приведен во полициска станица Гостивар. При контрола, во неговиот локал било откриено дека...