vesti24.mk

Tag : Докторка

ЗАБАВА

Поради оваа докторка сите мажи сакаат да бидат болни: Има 400.000 фанови на Инстаграм, а ќе видите и зошто (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

admin
Минди Ситинприти е докторка со повеќе од 420.000 фанови на Инстаграм. Поради фотографиите кои таму ги објавува сите би посакале да станат нејзини пациенти. Од...
ЗАБАВА

Докторка од грчките плажи апелира: Никако не смеете да го правите ова (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО)

admin
Неколку стотини лица во Грција добија инфекција на кожата откако се капеле во морска вода непосредно по тетовирањето, пишува страницата „Live from Greece“, на која...
ЗАБАВА

Докторка Билјана Николова нудела сексуални услуги на пациенти по преглед на нивните гениталии

Ferad Aruc
Билјана Николова – Траск е докторка од Австарлија која на своите пациенти им нудела сексуални услуги по преглед на нивните гениталии. Таа на еден од...
ЗДРАВЈЕ

Најчеста причина за рак за која никој не зборува – докторка открива како да ја проверите киселоста во желудникот

admin
„Ниската киселост во желудникот е водечки извор за појава на рак на желудникот и други хронични заболувања. Ризикот за развој на овие болести го влошува...
СВЕТ

Докторка заклучила пациентка – не сакале да и дадат лекови

admin
Докторка во Домот на здравството во белград направила вистински хаос кога во својата ординација држела заклучена пациентка. Се работи за Александра лазовиќ од Белград која...