vesti24.mk

Tag : доктор Фанг

ЗАБАВА

Послушајте ги овие 6 златни совети на доктор Фанг и сигурно ќе ослабите!

admin
Доктор Џејсон Фанг проучувал луѓе со вишок килограми повеќе од десет години и токму за таа категорија лица развил оптимална исхрана и сон – ако...