vesti24.mk

Tag : документарец

ЗАБАВА

Се заледил од страв: Снимал документарец за мечки, а потоа подивеното животно дошло премногу блиску (ВИДЕО)

admin
Гордон Букенен, шкотски вљубеник во природата и дивите животни остварил контакт со поларна мечка, поблизок од тоа што можел и да помисли. Имено, додека снимал,...
СВЕТ

Ќе умрам ако продолжам со настапи: Авичи се жалел, но менаџерите го терале да работи

Ivana
Шведскиот диџеј Авичи, роден како Тим Берглин, кој почина на 29 годишна возраст во Оман, повеќепати ги предупреил неговите менаџери дека лошиот распоред на неговите...