vesti24.mk

Tag : долна облека

ЗАБАВА

Ако иста долна облека носите со години веднаш да ја исфрлите: Претставува потенцијална опасност по здравјето!

admin
Стручњаците се повеќе говорат околу опасностите кои може да се пренесат преку носењето на еден исти долна облека со години. Што се однесува до колекцијата...
ЗАБАВА

Студентка се соблече во долна облека додека држеше презентација, а потоа професорката и постави само едно прашање (ВИДЕО)

admin
Студентката на Универзитетот Комел се соблече во долна облека кога ја претставуваше својата теза. На тој начин се обиде да се бори со „ограничените мислења“...
ЗАБАВА

После многубројните коментари за нејзиното тело се врати со провокативно “селфи” (ФОТО)

admin
Иако одреден период ја немаше и се криеше од очите на јавноста, таа не изненади со фотографија каде ѝ се познаваат влакната на нозете и...
ЗАБАВА

Памела Андерсон повторно опасно заведува

Ferad Aruc
Памела Андерсон повторно ни покажува дека нејзината сензуалност не познава години и граници. Таа соработувала со познатиот бренд за долна облека, Коко де Мер. Некогашната...