vesti24.mk

Tag : Долче Габана

ЗАБАВА

Внуката на принцезата Дијана се појави на ревијата на Долче и Габана и неодоливо ги потсети сите на својата тетка

Ferad Aruc
Внуката на никогаш прежалената принцеза Дијана, Лејди Кити Спенсер пред неколку денови прошетала на модната писта на Долче и Габана за време модната недела во...
ЗАБАВА

Моника Белучи на 53 годишна возраст е вистинска femme fatale

Ferad Aruc
Убавата италијанска актерка воодушеви со својата појава на филмскиот фестивал во Лос Анџелес. Белучи во креација на Долче и Габана покажа дека голотијата како и...