vesti24.mk

Tag : домашен мед

ЗДРАВЈЕ

Домашен лек против кашлица за деца: Преку ноќ ја отстранува и ги чисти градите од насобраната слуз

admin
Секој имал можност да се сретне со постојана кашлица, што е многу непријатно, а со тоа и не спречува во секојдневните  работи. Во такви случаи,...