vesti24.mk

Tag : домашни вежби

ЗАБАВА

Моќни домашни вежби со кои ефикасно ќе се ослободите од масните наслаги на грбот

admin
Слабеењето и борбата со вишокот килограми е секогаш акутелна тема меѓу дамите, кои се исправени пред вистински предизвици, од вежбањето до правилната исхрана. Особено тежок...