vesti24.mk

Tag : домаќинка

ЗАБАВА

Совршениот одговор на ова прашањето сите домаќинки треба да го знаат: „Со што се занимавате“?

admin
Момо Капор е еден од најпознатите српски писатели и сликари. Во една од неговите приказни, тој им се обратил на жените кои не одат на...
ЗАБАВА

Мамел мажи во кревет маскиран како домаќинка: 150 жртви преживеале пекол (ВИДЕО)

admin
32 годишниот Брајан Денемостје од Флорида се облекувал како секси домаќинка, заведувал мажи и ги носел во својот дом, а сега би можел да биде...