vesti24.mk

Tag : Домот на АРМ

Uncategorized

Видео: Заев го пречека Борисов во Водочкиот манастир „Свети Леонтиј“

admin
Претседателот на владата на Република Македонија Зоран Заев утрово го пречека бугарскиот колега Бојко Борисов пред Водочкиот манастир „Свети Леонтиј“ во Струмица кој се наоѓа...