vesti24.mk

Tag : донори

ЗАБАВА

Сингл сме, но тоа не нè спречи да имаме деца: Две другарки забременија во исто време од донори на сперма

admin
34-годишната Лорен Харис и нејзината најдобра пријателка 36-годишната Џес отсекогаш сакале деца – но времето полека им истекувало, а ниту една од нив не го...