vesti24.mk

Tag : друштвена мрежа

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Ова е новата друштвена мрежа која го освојува светот

admin
И покрај се поголемите проблеми, Фејсбук и натаму е недопирлив на врвот на листата од социјални мрежи со најголем број корисници во светот. Бројот на...