vesti24.mk

Tag : Душко Чакаровски

МАКЕДОНИЈА

Вработените во Македонски железници добија ветување за исплата на октомвриската плата

admin
Машинскиот и извршниот персонал при МЖ Транспорт ад Скопје утрово се сретнаа со вицепремиерот за економски прашања Кочо Анѓушев и ресорниот министер Горан Сугарески доби...