vesti24.mk

Tag : Д-р Сандра Ли

ЗАБАВА

Не сите мозолчиња треба сами да ги истиснуваме

admin
Д-р Сандра Ли, попозната како д-р Пимпл Попер е Јутјуб ѕвезда која својата „популарност“ ја стекна со стручниот третман на своите клиенти со мозолчиња. Како...