vesti24.mk

Tag : еван дармоди

ЗАБАВА

Момче на својата мајка ѝ подарил долна облека, таа се шокирала, но тоа не е најлошото во целата приказна

admin
Момче од Шкотска на својата мајка и купил црна долна облека за денот на мајката. Покрај тоа што е чудно што синот што синот и...