vesti24.mk

Tag : Евроазија

Uncategorized

Испорачана фактурата на СДСМ: Хојт Ји порача владата на Заев да го реши прашањето за името

admin
Меѓународните поддржувачи на СДСМ кои на власт го инсталираа Зоран Заев без да победи на избори, почнаа да ги испорачуваат фактурите до новата македонска власт....