vesti24.mk

Tag : евроамбасадор

ВЕСТИ

Евроамбасадорот Жбогар во Охрид

admin
Амбасадор на Европската Унија Самуел Жбогар денеска во Охрид во рамки на кампањата „ЕУ со тебе“ ќе се сретне со градоначалникот Константин Георгиевски, при што...