vesti24.mk

Tag : европско првенство

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

УЕФА ги објави најдобрите 11 по квалификациите за ЕП

admin
УЕФА го објави симболичниот најдобар состав на квалификациските дуели кои се одиграа во последните неколку дена. По двајца претставници во 11-те имаат Турција и Русија....