vesti24.mk

Tag : ЕВТИНО

Uncategorized

ОСВЕЖИТЕЛНО, ЕВТИНО, ВКУСНО: Тирамису со јагоди

admin
Направете совршен летен десерт, тирамису со јагоди кој веднаш ќе ве натера да побарате и репете. СОСТОЈКИ: 30 гр шеќер во прав 300 гр јагоди...