vesti24.mk

Tag : Едина Муса

ЗАБАВА

Погледнете што направи Едина Муса за време на тренинг (ФОТО)

admin
Минатата вечер во 20 часот нашата екипа успеа да ја „улови“ познатата кошаркарка во досега невидено издание. Имено, таа за време на тренинг со својот...
ЗАБАВА

(ФОТО) Претера колку е згодна: Македонската кошаркарка Едина Муса ќе ве препоти за секунда!

admin
Една од најзгодните македонски кошаркарски репрезентативки, Едина Муса, секојдневно реди нови фотографии на социјалните мрежи, особено такви од салата за вежбање. Инако, теретаните се нешто...