vesti24.mk

Tag : Еди Мартинс

СВЕТ

Ја врзале со лисици, ја силувале, па ја фрлиле на улица: Њујоршките полицајци му кажале на судијата дека не се чувствуваат виновни

Ferad Aruc
Еди Мартинс и Ричард Хол, њујоршки полицајци обвинети за силување на 18-годишна тинејџерка во септември, се изјасниле дека не се виновни и дека девојката прифатила...