vesti24.mk

Tag : еднорог

ЗАБАВА

ФОТО: По фламингото, пицата и еднорогот, нов бизарен тренд пристигнува на плажите

admin
Секоја година на плажите се појавуваат нови впечатливи реквизити. Еднаш тоа беше големо фламинго, па шарениот еднорог, за најпосле на плажите да може да се...