vesti24.mk

Tag : економски факултет

ВЕСТИ

Кривична за референт за студентски прашања на Економски факултет

admin
Секторот за внатрешни работи Скопје – Единица за економски и компјутерски криминал, до надлежното Основно јавно обвинителство во Скопје, поднесе кривична пријава против Д.С.(45) од...