vesti24.mk

Tag : електричен скутер

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Електричен гумен скутер што може да се спакува во ранец (ВИДЕО)

admin
Електричен и гумен скутер толку мал што може да се спакува во ранец беше претставен во Јапонија. „Поимо“ е направен на Универзитетот во Токио и...