vesti24.mk

Tag : електричен теренец

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

„СЕАТ“ работи на новиот мал електричен теренец

admin
Шпанската компанија „СЕАТ“ подготвува мал електричен теренец за 2025 година. Новиот модел ќе оди на електричен погон и ќе одговара на димензиите на денешната „Арона“....