vesti24.mk

Tag : Елизабет Харли

ЗАБАВА

Мајка претерала, па синот ја замоли да престане да се слика и да ги покажува своите атрибути

Ferad Aruc
Многу пати докажала дека и на 53 години изгледа сензационално. Но, синот на манекенката и глумица Елизабет Харли ја замоли да престане да се слика,...