vesti24.mk

Tag : ел чака

ВЕСТИ

Уапсен братот на Ел Чака, полицијата ја разгледува неговата папка

admin
Блерим Ахемети, братот на Ел Чека, кој преку својот профил објавуваше прислушкувани разговори на влијателни членови на ДУИ, денеска е уапсен од страна на полицијата....