vesti24.mk

Tag : Емили Ратајковски

ЖИВОТ ЗАБАВА

Емили Ратајковски се појавила на натпреварот на Лејкерс без градник

Ferad Aruc
Емили Ратајковски го привлекла целото внимание на НБА натпреварот помеѓу Лос Анџелес Лејкерс и Минесота Тимбервулфс, кога се појавила во Стејплс центарот без градник. “Дојдов...
Uncategorized ЗАБАВА

Емили Ратајковски постојано ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи со разголени фотографии

admin
Емили Ратајковски го покажала затегнатото тело и заработила повеќе од еден милион лајкови. Токму затоа медиумите не ги сметаат нејзините голи изданија за некоја новост,...
Uncategorized ЗАБАВА

(ВИДЕО) Емили Ратајковски ги провоцираше фановите со нејзинот задник, какво ќе реагира нејзинот сопруг кога ќе го види ова?

admin
Познатата манекенка и една од најсексапилните жени во светот Емили Ратајковски повторно ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи. За време на прославата на нејзиниот...
Uncategorized ЗАБАВА

“Ги сакам моите гради и градите на другите луѓе” вели Емили Ратајковски

admin
“Ги сакам моите гради. Ги сакам градите на другите луѓе. Градите се некако одлично нешто”, вели манекенката Емили Ратајковски која инаку е позната по своето...
Uncategorized ЗАБАВА

Емили Ратајковски иако се омажи, објавува топлес фотографии – “Бракот ќе ти трае три недели”, и посочија најблиските

admin
Доколку ја следите Емили Ратајковски на социјалните мрежи, ќе ви стане јасно дека таа се гордее со своето тело, па најчесто ги поздравува фановите со...
ЗАБАВА

Емили Ратајковски е сопственичка на најубавите гради, а со новата фотосесија го докажува…

Ferad Aruc
Американската манекенка Емили Ратајковски го покажала своето топлес издание на насловната страница од новото издание на шпанскиот “Vanity Fair”. Манекенката и глумица Емили истакна дека...
Uncategorized

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ СЕ „СТРЕСЕ“: Нејзината најдобра другарка неочекувано и ги зграби големите гради (ВИДЕО)

admin
Многу мажи би сакале да се најдат на местото на Бела Хадид Кога некој ќе ги спомене Бела Хадид и Емили Ратајковски на многу мажи...