vesti24.mk

Tag : Емина Јаховиќ

ЗАБАВА

Емина Јаховиќ конечно прозборе за неверството на Мустафа

admin
Пејачката Емина Јаховиќ беше на мета на турските медиуми, кога се појави информацијата дека сопругот Мустафа Сандал ја мамел. Како гром од ведро небо одекна...
ЗАБАВА

Емина Јаховиќ покажа дека е вешта и во кујна

admin
Емина Јаховиќ го мина испитот што се однесува до нејзините предиспозиции во кујната. Босанската пејачка објави неколку чоколадни фотографии. Иако на „Инстаграм“ најчесто објавува фотографии...
ЗАБАВА

Емина Јаховиќ со години го криела нејзиното вистинско име – вака се вика навистина

admin
Кога пред една деценија се појави на естрадната сцена, девојката од Нови Пазар сакаше да биде што поефектна. Затоа одлучила да избере уметничко име кое...