vesti24.mk

Tag : емотикони

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Пристигнуваат нови емотикони: На едни им се слатки, на други- непотребни

admin
Apple ќе претстави нови, интересни емотикони за корисниците на нивните уреди. Од Apple најавија дека направиле нови емотикони кои за кратко време ќе бидат достапни...