vesti24.mk

Tag : Ена Беговиќ

Uncategorized ЗАБАВА

Кога најубавата жена во Југославија загинала бебето било со неа – денес нејзината ќерка е вистинска убавица (ГАЛЕРИЈА)

admin
На 15. август 2000 година цела Југославија беше во солзи. Веста дека најубавата актерка Ена Беговиќ загинала во сообраќајна несреќа била шок за целиот Балкан....