vesti24.mk

Tag : Ернесто Валверде

Uncategorized

Официјално: Валверде тренер на Барселона

admin
Барселона потврди дека Ернесто Валверде ќе биде новиот тренер на тој клуб во сезоната 2017/18. Тој минатата недела го заврши четиригодишниот престој на клупата на...