vesti24.mk

Tag : естетска хирургија

Uncategorized

Пејачката стави крај на гласините: Направив зафат кој го препорачувам на сите

Ferad Aruc
Поп пејачката Кејти Пери ги негираше гласините кои кружеа одреден период за тоа дека ставила импланти во своите гради. Сепак, таа открила дека направила еден...