vesti24.mk

Tag : естетски корекции

ЗАБАВА

Корона вирусот предизвика пандемија на естетски корекции: „Сега барем никој не ги гледа моите отоци“

admin
Кога Кафија Абдул роди син во април 2017 година, таа реши да дои. Една година подоцна, таа се префрли на адаптација за бебе. Незадоволна од...