vesti24.mk

Tag : ејми

ЗАБАВА

Тинејџерка ја продава својата невиност: Агенцијата објави нејзина фотографија, мажите нудат преку милион евра за неа (ФОТО)

admin
Ејми е 19 годишна девојка од Велика Британија која ја продава својата невиност преку агенцијата „Cinderella Escorst“. Својата невиност таа ја ставила на аукција, а...