vesti24.mk

Tag : железничка станица

ВЕСТИ

ФОТО: Автобус изгоре на стојалиштето под Железничка станица

admin
Приватен автобус за јавен превоз се запали изутринава на автобуското стојалиште под Железничката станица во Скопје. Автобусот го гасат десттина пожаникари со две возила. Командирот...