vesti24.mk

Tag : жена

ЗАБАВА

Вака денес изгледа жената која ја нема миено и шишано нејзината коса цели 64 години (ФОТО)

admin
Различни луѓе означуваат различни култури. Додека за повеќето од нас, миењето на косата е секојдневна рутина, а стрижењето – редовна навика, на светот постојат народи...
ЗАБАВА

Прегазија жена и куче, а тоа што го направија потоа на никој не му се веруваше- за пеколната казна допрва ќе зажалат (ВИДЕО)

admin
Шокантна видео снимка објави англиската полиција на која се гледа моментот како автомобил прегазува жена со куче. На снимката се гледа како една жена додека...
ЗАБАВА

ФОТО: Почина жената на која за првпат во Америка и беше извршена трансплатација на лице

admin
Почина Кони Кулп, жената на која и беше извршена првата транслатација на лице во Америка, откако била застрелана во лице. Кулп почина на 57 годишна...
ЗАБАВА

Драма во болница: Дознала дека до неа се породува љубовницата на нејзиниот сопруг, можете да погодите што се случи потоа? (ВИДЕО)

admin
Најубавиот момент во животот им се претвори во пекол. Две жени отишле во болница за да раѓаат деца. Но, шокот следувал кога дознале кои се....
ЗАБАВА

Маж ја остави сопругата преку писмо, а кога го прочитал нејзиниот одговор сигурно се онесвестил

admin
„Драга жено, Го пишувам ова писмо за да те известам дека те оставам засекогаш. Јас бев добар сопруг седум години, но не добив ништо за...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Добродушна, тврдоглава, страсна: Сè што треба да знаете за жената Лав

admin
Добродушна, привлечна, страсна, тврдоглава, упорна, љубезна, лојална, искрена, горделива, полна со живот, роден лидер – сето ова ги опишува жените родени во хороскопскиот знак Лав....
ЗАБАВА

Колега му се жалел дека девојка му се здебелила, не се средува и не работи: „Појдов кај нив дома, па имав што да видам!“

admin
Маж со сите го споделил она што му го раскажал колега за својата девојка, која на крајот и самиот ја видел. Имено, колегата зборувал дека...
ЗАБАВА

Жени, облечете ја оваа боја и мажите ќе “паднат“ пред вас

admin
Познато е дека црвената боја привлекува многу внимание, но едно истражувања покажаа дека мажите едноставно „паѓаат“ и сакаат да ги заведат жените кои носат црвено....