vesti24.mk

Tag : жена

ЗАБАВА

„Зошто никогаш не се оженивте?“ – одговорот на овој професор е лекција за сите

admin
Студентите постојано го прашувале професорот зошто никогаш немал сопруга. -Вие сте толку мудри и искрени. Сите ве почитуваат, сакаат да ве слушаат и да станат...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Изберете жена меѓу овие хороскопски знаци: Тие се издвојуваат од сите останати

admin
Сите жени се добри и грижливи, но секогаш ќе постојат некои кои се издвојуваат од сите останати. Можете да погодите во кој хороскопски знак се...
ЗАБАВА

Докторите и рекле дека носи седум деца: Кога почнала да се пораѓа следело големо изненадување (ФОТО)

admin
Халима Сисе (25) и нејзините пет девојчиња и четири момчиња се чувствуваат добро по породувањето. Таа отиде во Мароко за да се породи, за да...
ЗАБАВА

По хемотерапијата, таа имаше минимални шанси да забремени: Не изгуби надеж, а потоа се случи чудо

admin
Меган Енис од Даблин имала само 24 години кога открила дека има Нон-Хочкин лимфом, малигна болест на лимфниот систем. Едно утро, во април 2017 година,...
ЗАБАВА

Жена одлучила сама да си го шиша кучето за да заштеди пари – резултатот е урнебесен !

admin
Самостојните фризури станаа популарни за време на „заклучувањето“ поради пандемијата на коронавирусот а тоа важи и за домашните миленици. Некои не можеа да посетуваат салони...
ЗАБАВА

Мажите се несреќни кога жените заработуваат повеќе од нив, зошто е тоа така?

admin
Промените во областа на родовата еднаквост на работното место може да доведат до незадоволство дома, односно меѓу сопружниците. Истражувањата покажуваат дека сопрузите се понесреќни ако...
ЗАБАВА

Урнебесно видео: Танга место маска, жена се соблече сред продавница

admin
Жена која во продавница на сите им порача дека на долната облека има помалку бактерии отколку на заштитна маска кога се носи цел ден, ја...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ја нарекуваат “мудар филозоф“ – жената во еден хороскопски знак со причина има многу пријатели

admin
Позитивна, насмеана, полна со живот, ведра, забавна, сигурна во себе – сето ова ја опишува жената Стрелец. Ја нарекуваат „мудар филозоф“ бидејќи е љубопитна и...
ЗАБАВА

ШОКАНТНО ОТКРИТИЕ НА ЕДНА МАЈКА: Беше преплашена кога откри што се случуваше на кровот на нејзината куќа!

admin
Моника Грин, од Квинсленд, веднаш сфати дека нешто не е во ред кога забележа дека работите не се на место во нејзиниот дом. Мајката се...
ЗАБАВА

Не се важни мускулите или скапиот автомобил: Што треба да поседува еден маж за жените да го наречат “господин“?

admin
Ниту брадата, ниту мускулите, ниту нов автомобил, не можат да го направат мажот попривлечен во очите на жената колку овие неколку ставки. Хумор Духовитите мажи...
ЗАБАВА

Тоа што го направи ова куче треба да е пример за луѓето: Дојде до вратата на една жена за да ја однесе на ОВА место (ВИДЕО)

admin
Едно куче направи неверојатна работа и само уште еднаш докажа какви животни се кучињата – верни пријатели. Кучето дојде до вратата на една жена и...
ЗАБАВА

Жена влезе во Гинисовата книга – и тоа затоа што со својот задник умее да го направи ова!

admin
Танчерка од Англија влезе во Гинисовата книга на рекорди благодарение на својот необичен талент. Андреа М од Лондон е експерт за вртење обрач, но не...