vesti24.mk

Tag : Женско тело

ЗАБАВА

Девојки, не се залажувајте од Инстаграм: Вака навистина изгледа женското тело

Ferad Aruc
Австралиската дизајнерка на бикини, Карина Ирби, на својот Инстаграм профил објавила интересна видео снимка во која покажува дека никој не може да биде совршен во...