vesti24.mk

Tag : Жерард Пике

ЗАБАВА

Пике со брутален одговор: Колку пати сум имал секс овој месец? Се бројат ли натпреварите против Реал?

admin
Жерард Пике синоќа беше гостин во ток шоуто „Ла Ресистенсија“ на Мовистар и дефанзивецот на Барселона беше на висина на задачата со своите шеги и...